הכרויות בהתאמה אישית

שדכנות מודרנית

על בסיס הכרות והתאמה אישית

לנישואין והקמת משפחה

 

חילונים מסורתיים דתיים

משכילים קרייריסטים ועצמאיים בשנות ה- 20 30 40

אנו במרכז אלי שטרול עושים זאת כבר כ- 30 שנים ובהצלחה. אנחנו מתחילים במפגשים אישיים שמטרתם להכירכם הרבה יותר לעומק, אם כי זה תהליך מתמשך.

בראשיתו אבחון מעמיק של מאפייני אישיותכם, מוקדי התקיעות, אזורי הנוחות והקשיים, אופי מערכות היחסים שחוויתם (במידה והיו), הבנת הצרכים, החששות והחסמים ובחינת החשיפה ברשתות החברתית, אתרים ואפליקציות.

 

לאחר שלמדנו להכירכם הרבה יותר לעומק, תוך כדי בניית קשר אינטימי ופתוח מבוסס אמון הדדי עם מרכז אלי שטרול, אנו עוברים לשלב הבא של מציאת מועמדים פוטנציאלים על פי קריטריונים ומרכיבים שונים: נתונים יבשים (גיל, השכלה, מצב משפחתי, מיקום גיאוגרפי, גובה וכו'), מאפייני אישיות וכמובן, דרישות קווים אדומים.

הליך המיון וההתאמה הזוגית נעשים באופן ידני ומדוקדק בכדי לייצר התאמה גבוהה ככל שאפשר* בהתאם לדרישות והציפיות שהוצבו בתחילת התהליך.

(*עד כמה שאפשר היות שאנו צריכים לקחת בחשבון גם את הדרישות והצרכים של הצד השני)

הכרויות בהתאמה אישית
הכרויות לנישואין

וכאן מתחיל השלב של התהליך האישי המתמשך; תוך כדי עבודה אנו לומדים להכירכם הרבה יותר לעומק, להבין את מה שמפריע ונפסל, או לא. אנו למדים עליכם מהתרשמותם של המועמדים שהכרתם.

זהו שלב שכבר אפשר לראות דפוסים בעייתיים במידה וישנם, להפיק לקחים ולשקף לכם את התנהלותכם באופן אובייקטיביללא הנחות וללא משוא פנים, שיהוו בסיס להתקדמות ושינוי מבחינתכם. ומאתנו, בהתאם, להיות יותר ממוקדים.

 

בנוסף, אנו מלווים, מייעצים ותומכים גם בהיכרויות שלא בהכרח דרך המשרד, ועל ידי כך נחסוך מכם הרבה עגמת נפש וזמן יקר, או מאידך, שלא לפספס משהו טוב בגלל פרשנות לא נכונה או כתוצאה מאי הבנה כלשהי.

צור קשר 

 

בדיוק מה שחיפשתם!

מאגר ענק של חילונים, מסורתיים ודתיים, משכילים קרייריסטיים ועצמאיים 

בשנות ה - 20 30 40

זה המקום וזו ההזדמנות שלכם לזוגיות שתוביל לנישואין והקמת משפחה