הורים משדכים

מחקר שנעשה באוניברסיטת ייל והרוורד מלמד כי 50% מהאמהות מוטרדות בעניין ילדיהם הרווקים. הדבר המעניין שהתגלה באותו המחקר הוא שרובן מצליחות להסתיר את דאגתן מן הילדים. האמהות פונות למשפחה, מכרים ומשרדי שידוכים ללא ידיעת הילדים.

"אני רק רוצה שתהיה מאושרת"

הורים שלא רוצים לדבר עם הילדים על נושא השידוכים או להעלות את נושא משרד שידוכים, הורים המעוניינים לשדך בני זוג לילדיהם ללא ידיעת הילדים, הגעתם למקום הנכון!

 

למרבה האירוניה, דווקא היום כשהצלחה בקריירה הפכה חשובה לא פחות מנישואין מאושרים, כשחיי הקהילה הפכו פחות דומיננטיים, וכולם מרגישים שפייסבוק הוא לא תחליף טוב לחיי חברה בריאים, רווקים מוצאים את הנישואין יותר מושכים. יותר רווקים חושבים שנישואין הם המסגרת היכולה לגרום להרגשת שייכות, חברות, קשר מיני ארוך ומתמשך וגידול ילדים.

הורים ובת בעניין שידוך
אבא ובן

הורים שהתעניינו בשידוכים לילדיהם הרווקים התעניינו גם ב:

  

הורים משדכים כלות וחתנים

הורים משדכים בני זוג לילדיהם מתמודדים גם עם סממני אישיות, התנהגות, ושאלות לגבי אחריות כלכלית של בן הזוג הפוטנציאלי כגון:

  • בן הזוג צריך לחבב את החברים ובני המשפחה.

  • בן הזוג צריך להיות אינטליגנטי, עצמאי, נאה, אמביציוזי, רגיש/ה, נאמן/ה.

  • בן הזוג צריך להיות מספק מבחינה מינית- לא "פריזר".

  • בן הזוג צריך לקחת חלק בעבודות הבית.

  • בן הזוג צריך לקחת חלק בטיפול בילדים.

  • בן הזוג צריך לקחת חלק בהכנסות ומשק הבית

הורים המודאגים מסיכויי הנישואין של ילדיהם, הורים שלא סומכים על כושר השיפוט של ילדיהם, יתקשו מאוד לא לתת עצה ושניים בנושא החיפוש אחר הבעל או האישה, כל העצות שצריך להגיד או לא להגיד לילדים אפשר לקבל בשיחה עם אלי שטרול.

למרות הרצון וההצהרות של הילדים שהם רוצים ל"התיישב"...ללדת ילדים... למרות יוזמות כמו פעילויות חברתיות, מועדוני פנויים פנויות וחוג לריקודי עם, עדיין הם לא עושים מספיק מאמצים רבים למציאת בן זוג, הורים שהחליטו לתפוס יוזמה ולשדך לילדים בהחלט יש מקום לצעד כזה!

מחקרים מלמדים שנשים וגברים בתפקידי ניהול ובעבודה הדורשת אינטנסיביות ושעות רבות, רובם נוטים להשאר רווקים בגלל שהם עסוקים מדי ליצור הזדמנויות לפגוש אנשים חדשים. הורים משדכים יכול להיות פתרון מעולה בשבילם!

רווקים שהתעניינו בשידוכים לחילונים התעניינו גם ב:

  

צור קשר 

 

בדיוק מה שחיפשת!

,מאגר ענק של פנויים ופנויות איכותיים חילונים ומשכילים

.זה המקום וזו ההזדמנות שלכם לזוגיות שתוביל לנישואין והקמת משפחה