הורים לילדים רווקים וגרושים

הורים לא מבינים את הילדים, וברוב המקרים גם אין להם שמץ של מושג מה הם עוברים!

יחסי הורים – ילדים הם מאוד מורכבים, מאוד תלותיים בהרבה היבטים - הרגשי, נפשי, כלכלי, מערכות יחסים עם הרבה רגשי אשם וייסורי מצפון והרבה האשמות הדדיות.

 

ככל שהשנים חולפות להן והילדים לא מצליחים למצוא בני זוג ראויים, בזבזו שנים במערכות יחסים שהסתיימו בלא כלום, או במערכות יחסים חולניות, או בקיצוניות השנייה - לא יוצרים קשרים בכלל, כל האשמה נופלת על ההורים במודע או שלא במודע, והדברים נאמרים אם באופן ישיר, אם בעקיפין במרומז. ומהמקום שלהם, של הילדים, יש בזה לא מעט היגיון.

 

במקרים לא מעטים, כאשר הורים פונים אלי מבלי שהילדים ידעו, זהו צעד "נואש" ממקום של חוסר אונים מוחלט, פניה שמהווה, לא אחת, רק קצה קרחון של מערכת יחסים קשה וכואבת, מאוד טעונה עם הצטברות של משקעים לא מעטים (בעיקר אצל הילדים).

 

ישנם מקרים שבהם קיים נתק מוחלט בין ההורים לילדים בכל הנוגע לחיים האישיים (בני זוג, הכרויות וכו'), הילדים לא משתפים את ההורים ודוחים על הסף כל התערבות.

(מצב זה של מחסום כמעט מוחלט, יכול להיות גם כאשר מערכת היחסים בין ההורים לילדים טובה ובריאה.)

הורים ובת בעניין שידוך
אבא ובן

במקרים מסוימים הקשר יותר מידי טוב; מדברים כל יום, לפעמים מספר פעמים ביום, משתפים בהכול וכל צעד מדווח. וכאן יש צורך לשים לב שאולי המערכת היחסים עם הילדים חולנית וסימביוטית!

( כלפי חוץ זה נראה כאהבה גדולה ומאוד קשורים, כאשר המציאות הפוכה – אוהבים כן, אבל יחד עם זאת קשר מאוד תלותי, גם ההורים וגם הילדים לא עצמאיים, ישנם מאבקי כוח ושליטה, קנאה, אין להם חיים אחד בלי השני, קשר הרסני שמלווה במריבות אינסופיות. )

 

כאשר ההורים פונים לאלי שטרול ללא ידיעת הילדים, הם מלאים, ובצדק, בחששות שמא הדבר ייוודע ויתגלה, הם מרגישים שהם חוצים "קו אדום", נכנסים לטריטוריה לא שלהם, מעין בגידה באמון הילדים. ובכן, לגיטימי להרגיש כך, יחד עם זאת, עד מהרה, במהלך המפגש עם אלי שטרול מגלים הם שהשד אינו נורא כל כך, הדברים הרבה יותר פשוטים וקלים מכפי שנראו להם.

 

עם השנים אלי שטרול צבר ניסיון רב ופיתח לעצמו גישה וסגנון ייחודיים והתמחה בעבודה עם הורים במציאת בני זוג לילדיהם.

אחת מ"תופעות הלוואי" ופועל יוצא מהמעורבות של אלי שטרול באופן מידי, היא עצירת שחיקת היחסים בין ההורים לילדים, ולאורך זמן שיפורה עד כדי פתיחות מלאה והבנה הדדית. לאווירה חדשה זו, שהיא משב רוח מרעננן בכל בית, יש השלכות גם על שאר בני המשפחה ובכלל התקשורת הבין משפחתית. יתרה מזאת, לשינוי זה קיימות גם השלכות ישירות על רוב הרווקים/ת שכתוצאה מכך חלים שינויים בתפישת עולמם, הגישה ובכלל התייחסותם לזוגיות המקלים עליהם במציאת ובחירת בני זוג.

הורים שהתעניינו בשידוכים לילדיהם הרווקים התעניינו גם ב:

  

צור קשר 

 

בדיוק מה שחיפשת!

,מאגר ענק של פנויים ופנויות איכותיים חילונים ומשכילים

.זה המקום וזו ההזדמנות שלכם לזוגיות שתוביל לנישואין והקמת משפחה