היכרויות באינטרנט לעומת משרד היכרויות

אתרים ואפליקציות הינם עולם וירטואלי של מחפשים ולא בהכרח של מוצאים.

בגלל הנגישות והזמינות 

המאגר האינסופי לכאורה, ההתייחסות לבני זוג פוטנציאליים שטחית; מעט, אם בכלל, התייחסות לאישיות, העיקר התמונה, וכאן נראה שכולם פוסלים את כולם.

 

הכרויות צורכות המון אנרגיה ומשאבים שלרוב הרווקים והרווקות כבר אין. הם די שחוקים, מתוסכלים ועייפים מההיכרויות, רובם שקועים באורח חיים מאוד תובעני, עובדים הרבה שעות, וגם עם משלבים לימודים, אז בכלל.

 

האם האינטרנט יפתור את הבעיה לבעלי תקשורת בינאישית לקויה, לביישנים וחסרי ביטחון, לבעלי דימוי עצמי נמוך, לחבר'ה שסובלים מרגשי נחיתות או לבחורים ובחורות הנוטים להסתבך עם בני זוג לא מתאימים?  

כמובן שלא!

ומאידך, כאלה בעלי כל הנתונים הטובים, "שמחזיקים מעצמם", שלא ששים כל כך בקלות לחשוף את עצמם בפני כל העולם, להרגיש כאילו הם מוכרים את עצמם, ועוד להתמודד עם כל מיני טיפוסים...   

 

עם זאת, עדיין היכרויות דרך האינטרנט לא פסולות, כל דרך להכיר היא לגיטימית, רק שלא כל אחד בנוי לסגנון זה של היכרות.

הכרויות באינטרנט לעומת משרד שידוכים
טבעת נישואין

לעומת זאת, בהיכרויות דרך המשרד, היות ושני הצדדים משתפים אותנו בהתרשמות שלהם, וזה מקור מידע בעל חשיבות מהמעלה הראשונה, אנו לומדים להכיר את כולם יותר לעומק, לראות אם ישנו דפוס התנהלות שחוזר על עצמו ומכשיל אותםוכך להפיק לקחים להיכרויות הבאות.

 

באינטרנט כל אחד מגיע עם "רשימת מכולת..."  וכך, לעיתים, בחורים ובחורות לא אחת נפסלים על הסף בגלל נתון כזה או אחר ( גיל, גובה, מצב משפחתי, מראה, השכלה וכו' ). דרך המשרד הפסילה אינה גורפת, כולם יותק קשובים, הקצב יותר איטי,לדעה שלנו יש משקל, ובהרבה מקרים פותחים  דלתות היכן שלבד היה בלתי אפשרי.

 

ודבר נוסף שהוא בעל חשיבות מרבית, אתם לא לבד! אנו עוזרים ומלווים את בני הזוג לכל אורך הדרך. דרכנו לא מסתבכים במערכות יחסים לא טובות ועם בני זוג לא מתאימים וכפועל יוצא לא מבזבזים זמן יקר וחוסכים הרבה עגמת נפש.

רווקים שהתעניינו בשידוכים לחילונים התעניינו גם ב:

  

צור קשר 

 

בדיוק מה שחיפשת!

,מאגר ענק של פנויים ופנויות איכותיים חילונים ומשכילים

.זה המקום וזו ההזדמנות שלכם לזוגיות שתוביל לנישואין והקמת משפחה