הכרויות ללא ידיעת הילדים

שידוכים, היכרויות, ללא ידיעת הילדים - נכון לעשות או לא?

 

מהמקום של הילדים: להורים אין כל זכות להתערב בחייהם, מה גם שהם (ההורים) לא מבינים את הצרכים והקשיים שלהם.

מהמקום של ההורים: ההתבוננות מהצד, בחוסר אונים אל מול מצוקתם של הילדים במציאת זוגיות, גומרת אותם, הם נקרעים ומרגישים שמחובתם לעשות משהו.

הורים משדכים

הורים שהתעניינו בשידוכים לילדיהם הרווקים התעניינו גם ב:

  

שידוכים בלי ידיעת הילדים 

גם ההורים וגם הילדים נמצאים במצב שלא הם בחרו להיות בו, נסיבות החיים והמציאות הביאו אותם לשם.

רוב ההורים לא מבינים למה זה כל כך קשה ומסובך למצוא בני זוג היות והם, בזמנם, לא עברו את כל מסכת העינויים שהדור של היום עובר עם כל הפיתויים והגירויים האינסופיים. והילדים, כמו ילדים, לא מסוגלים להבין ולהכיל את עוצמת הרגשות, הדאגות, החרדות של ההורים כלפיהם.

 

הורים משדכים לילדים בני זוג האם זה נכון או לא נכון לעשות?, זו שאלה שאלי שטרול מתחבט בה כ- 25 שנים על בסיס יומי בכל פניה ומפגש עם הורים.ככל שהכאב והמצוקה גדולים יותר, כך גם מורכבות התשובה, כמו כל מצב בחיים, כל מקרה לגופו.

ישנם כל כך הרבה משתנים שצריך לקחת בחשבון כאשר מנסים לענות על השאלה ולהחליט על כיוון מסוים, וזאת לאור הרגישות לסוגיה כאובה זו.

חייבים להבין את אופי היחסים בין הילדים לכל אחד מהוריהם, מאפייני האישיות של כל אחד מההורים והילדים, אופי מערכת היחסים של ההורים, הגילאים של כולם, רמת המצוקה, הבעיות, היחסים בין האחים.

 

רק לאחר הבנת מרקם היחסים הבין-משפחתיים והמצב הנפשי והרגשי שבו הילדים, וגם ההורים, נמצאים, יכול אלי שטרול לענות על השאלה וזו בדיוק מטרת המפגש שלו עם ההורים, או בני משפחה, שפונים אליו בדאגה וחרדה.

רווקים שהתעניינו בשידוכים לחילונים התעניינו גם ב:

  

צור קשר 

 

בדיוק מה שחיפשת!

,מאגר ענק של פנויים ופנויות איכותיים חילונים ומשכילים

.זה המקום וזו ההזדמנות שלכם לזוגיות שתוביל לנישואין והקמת משפחה