עדיין בטינדר? הגיע הזמן להתקדם לדבר הבא בתחום ההיכרויות

 

תשכחו מכל מה שחשבתם על שדכנים ומשרדי הכרויות. אלי שטרול, שדכן 2.0 שמבין את דור האינטרנט ואומר לו את האמת הכואבת בפנים.

"מי שרווק שירים את ידו" אומר אלי שטרול בפתח השיחה ואני יכול לשמוע את החיוך שלו מבעד לשפופרת הטלפון. זה אדם שמכיר את הקהל שלו ומבין מה הוא צריך. "אנחנו מוקפים באלפי רווקים ורווקות, שעברו אינספור דייטים; חלקם טובים יותר, חלקם פחות, וחלקם הזויים לחלוטין."

משרד שידוכים לחילונים

"בסוף שנות ה- 90 החל האינטרנט לבצבץ בעיקר בחוג המשכילים, תוך שנתיים הפך פופולרי ועממי ושינה את חיינו לנצח. בעולם הרווקים חלה מהפכה של ממש עם הופעתם של אתרי ההיכרויות. זה היה הדבר הכי טוב שקרה לרווקים ורווקות מזה זמן. רבים מצאו בני זוג, התחתנו והקימו משפחות, ואילו היום, 20 שנה אחרי המהפכה הדיגיטלית, כאשר האינטרנט הוא כבר חלק בלתי נפרד מהחיים, העולם הוירטואלי הפך לסיוט של הרווקים והרווקות."

שטרול מסביר שהחשיפה ברשתות החברתיות, ובאתרי הכרויות ואפליקציות כמו טינדר ו-OkCupid יוצרת מאגר אינסופי של בני זוג פוטנציאליים. נגישות וקלות אלו גרמו לזילות ההתייחסות וההתנהלות הזוגית; מעט התייחסות לאישיות, לאדם, לאנושיות על מרכיביה השונים. רוב המשקל מופנה למרכיב הוויזואלי, השטחי - התמונה, שכה מטעה. וכמובן, קצב מהיר זה מוביל לסף גירוי כה גבוה שאף אחד לא עומד בו. וכתוצאה מכך נראה שכולם פוסלים את כולם. 

"מרוב אפשרויות כבר לא מתרגשים, המחשבות שמא מפספסים בני זוג טובים יותר נעוצה עמוק בתודעתם של הרווקים והרווקות. וגם כאשר הם כבר במערכת יחסים, הספק עדיין מלווה כצל כבד, שמקשה עליהם בהתמודדות עם הקשיים הרגילים של כל זוגיות. כך, מהר מאוד הם מוותרים ושוב מוצאים את עצמם מקפצים ומדלגים מקשר לקשר".

משרד שידוכים לחילונים

מכל האמור ניתן לראות ולהבין, את המעמסה נפשית ואת המשאבים שעולם הדייטים צורך מהרווק הממוצע. יתרה מזאת, ממשהו כיף, מרגש, מלהיב שהיה לפני שנים, הפכו הדייטים למטלה שוחקת ומתישה, ולא אחת אפילו משפילה משהו. נוסףעל כך, הכרויות צורכות לא מעט זמן שלרוב הצעירים אין עודף ממנו. לא לקרייריסטים והעצמאיים שבהם, ולבטח אלה שמשלבים גם לימודים.

 

בעולם בו מכירים בני זוג בנגיעה במסך, תחום ההיכרויות נמצא במשבר קשה מאי פעם המספרים הסטטיסטיים מדברים בפני עצמם. אחוז הרווקים באוכלוסייה, ממוצע הגילאים במיסוד קשר ואחוז הרווקים שאיבדו כל סיכוי להקמת משפחה (מפאת גילם המתקדם), מספרים אלה רק הולכים וגדלים.

כתוצאה מכך, אלי שטרול, בעל משרד הכרויות "מרכז אלי שטרול" לצעירים בשנות ה- 20 30 40, שקיים כ-30 שנים (לפני עידן האינטרנט), שהוא גם מומחה בעל שם ביחסים זוגיים ובינאישיים, מזהה וגם חווה תהליך שהחל מזה לא מעט שנים: נטישת אתרי הכרויות ואפליקציות, ופניה אליו לעזרה במציאת זוגיות.

בניגוד לאתרי הכרויות ואפליקציות, במרכז אלי שטרול עובדים על בסיס היכרות אישית עם כל מועמד. ההיכרויות מבוססות על מכלול מרכיבים כמו הנתונים היבשים הבסיסיים, מאפייני אישיות, אורח חיים, תפיסת עולם, וחזון משותף. כל זה כמובן מתוך התחשבות בצרכים, הדרישות והקווים האדומים של כל אחד. העבודה כוללת ליווי אישי, שיחות, היכרות עומק, הגעה לתובנות, הפקת לקחים ואפילו יעוץ ועזרה בהכרויות שלא דרך המשרד.

"רוב הזוגות יתקלו במשברים כבר אחרי מספר פגישות, ואני כאן כדי לעזור להם לצלוח את המשברים האלה. אני מאמין שאם רוצים לבנות קשר יציב צריך לעבוד קשה, כל אחד חייב לתת את ה-100% מעצמו ב-50% שלו בקשר."

מוקפים באנשים אבל מרגישים לבד?

לא מצליחים למצוא זוגיות יציבה?

אנחנו יכולים לעזור לכם.

לפגישת ייעוץ ללא עלות התקשרו:

משרד שידוכים לחילונים