פתרון בעיות משפחתיות

שיחה אחת ללא הגבלת זמן בה נכיר ונגדיר את הבעיה מכל צדדיה, נלמד את הכלים והדרכים העומדים לרשות המשפחה שבעזרתן ניתן לפתור את הבעיה בצורה היעילה והמהירה ביותר, בלי לחץ וייאוש עם יכולת להבין ולתקשר ללא פחד.

ריב במשפחה

מצבי לחץ במשפחה

מצב לחץ במשפחה הוא פרק זמן מסוים שבו נפרצים גבולות וישנו זעזוע במבנה המשפחתי בגלל כורח הנכפה על המשפחה לקבל עזרה מאחרים במקרים כמו:  הילדים הבוגרים חוזרים לגור עם ההורים בגלל קשיים כלכליים, עזרה של סבא וסבתא בטיפול בנכדים, הלוואות ועזרה כספית, עזרה ותמיכה לבן משפחה שחלה. כל אילה יכולים להיות עזרה מבורכת לצד פגיעה בעצמאות, התערבות, הבדלי גישות בחינוך הילדים,  סכסוכים, דאגנות יתר ופילוג במשפחה.

אלי שטרול במפגש אחד יכול לנתח, לשקף ולתת הצעות לפתרון הבעיה בדרך חדשה, אובייקטיבית ומהירה!

פתרון בעיות ושיפור מערכות היחסים במשפחה עם אלי שטרול

הצורך לספק הגנה וטיפול יכול ליצור מצבים שהם מעבר ליכולות ולמשאבים של המערך המשפחתי. מצבי לחץ, תסכול של ציפיות, צרכים בלתי מסופקים, עייפות מצטברת ועצבנות יכולים לשבש את כושר השיפוט, רגע לפני שהמצב הולך ומחמיר מומלץ לפנות לאלי שטרול לקבלת עזרה מקצועית מהירה, ודרך חדשה לפתרון הבעיה במשפחה.

פתרון לבעיות במשפחה

משפחה במשבר גירושין

איך מודדים את טובת הילד? בזמן הגירושין שהוא כולו סערת הרגשות מלווה בפחד מהפרידה, כושר השיפוט של ההורים קרוב לודאי נפגע, החלטות בדבר גורלם של ילדים, פיצול תפקידים, שינוי מהותי בתפקידי ההורים בעקבות גירושין, חיסכון בתשלום המזונות ועוד נושאים מורכבים ושינויים בתוך המערך המשפחתי דורשים חשיבה מעמיקה ותכנון מוקדם, אלי שטרול מציע עזרה בקבלת החלטות מכריעות בזמן גירושין, עזרה שהיא הזדמנות להגשמה עצמית, לצמיחה וגדילה.

צור קשר 

 

ניתן להתקשר 24 ש'

אם הגעתם לכאן, הרי ברור שאתם בהתלבטות ובמצוקה כלשהי וזקוקים לעזרה.

אל תדחו ואל תתחמקו, התקשרו עכשיו ובפגישה אחת נבהיר את הכל.

לעזרה והתערבות טלפונית דחופה, כולל סופי שבוע, יש צורך בשליחת הודעה מפורטת.

 

במקרים מסוימים, קיימת אפשרות לתיאום פגישה בבית הלקוח.

אם ממלאים אותו כבוד, חינוך ותקשורת טובה, מצד שני בית הוא גם כעסים, עלבונות, קינאה, כשלונות והתמודדויות.

מי שזכה ליצור ולגור בבית כזה ישאף לשמור עליו ולקבל לעיתים, כשצריך, גם עזרה מקצועית.

בית הוא בית